Randi Fisher akvarell

Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISHER, Randi (1920-1997): Figurkomposition, signerad och daterad Randi F.-48, akvarell på papper, 22x22 cm,
PROVENIENS: Färg och Form

Gulnader

209511

2013-10-16