Randi Fisher akvarell

Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell
Randi Fisher akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FISHER, Randi (1920-1997): Figurer i båt, signerad och daterad Randi Fisher.-47, akvarell på papper, 21x25 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Zustandsbeschreibung

209512

2013-10-16