Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZUHR, Hugo (1895-1971): Hamnbild, monogramsignerad och daterad 31, olja på duk, 45,5x61 cm,
PROVENIENS: Färg och Form

Ytslitage

209513

2013-10-16