Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
WERNER, Gösta, (1909-92): (3) Nautiska motiv, signerade, färglitografier, 43x30 cm vardera, oramade
209517
2013-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här