Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSON, Gunnar (1892-1977): Blommor, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 60x49 cm
PROVENIENS: Färg och Form
209518
2013-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här