EWK collage

EWK collage
EWK collage
EWK collage
EWK collage

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Kung Carl XVI Gustaf, signerad och daterad EWK 75 kungl hovmålare, tusch och collage, bladmått 45x50,5 cm

Ej ramad

209520

2013-10-16