EWK Gandhi tuschteckning

EWK Gandhi tuschteckning
EWK Gandhi tuschteckning
EWK Gandhi tuschteckning
EWK Gandhi tuschteckning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Mahatma Gandhi, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 31,5x44 cm

Ej ramad

209521

2013-10-16