EWK tuschteckning
2013-10-17
209523
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Semestern, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 46,5x51 cm
Ej ramad