EWK tuschteckning VPK

EWK tuschteckning VPK
EWK tuschteckning VPK

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Vänsterpartiet Kommunisterna C.-H. Hermansson, signerad och daterad EWK 69, tusch, bladmått 36x51 cm

Ej ramad

209527

2013-10-18