EWK tuschteckning

EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Moder Svea omringad av Curt Nicolin och Leif "Blomman" Blomberg, signerad och daterad EWK 80, tusch, bladmått 46X61 cm

Ej ramad

209529

2013-10-19