EWK tuschteckning
2013-10-19
209530
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Gunnar Sträng m.fl, signerad och daterad EWK 69, tusch, bladmått 35X50 cm
Ej ramad