Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Gunnar Sträng m.fl, signerad och daterad EWK 69, tusch, bladmått 35X50 cm
Ej ramad
209530
2013-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här