Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Strejkrätt, signerad och daterad EWK 71, tusch, bladmått 40x50 cm, oramad
209538
2013-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här