EWK tuschteckning

EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Strejkrätt, signerad och daterad EWK 71, tusch, bladmått 40x50 cm, oramad

209538

2013-10-23