Curt Hillfon oljemålning

Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HILLFON, Curt (född 1943): Tondo, signerad Curt Hillfon a tergo, olja på pannå, diameter 58 cm

Smärre ytrispor

209545

2013-10-17