Gunnar Greiber olja
2013-10-17
209549
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GREIBER, Gunnar (1919-2011): "Aftonbrand", signerad Greiber, olja på duk, 120x120 cm