Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VITRINSKÅP, 17/1800-tal, rokokostil, Holland, fanérat med rot, bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 235, 166x46 cm, 2 nycklar finns
Omarbetat, skador
209553
2013-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här