Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets början, ändrat från flintlås, oktagonal dekorerad pipa, helstock i valnöt, längd 104 cm

Kolvbräcka med lagning

209557

2013-10-16