Värjklinga

Värjklinga
Värjklinga
Värjklinga
Värjklinga
Värjklinga
Värjklinga

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄRJKLINGA, 1800-talets första hälft, graverad och förgylld med Karl XIV Johan namnschiffer, klingans längd 86 cm

209558

2013-10-16