Nils Fougstedt bemålad gips
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
FOUGSTEDT, Nils (1881-1954): Spelande pan, signerad Nils Fougstedt, i botten märkt "Nils Fougstedt" "Astrid" och "Tack för mig Astrid", bemålad gips, höjd 17 cm
Smärre nagg och färgbortfall
209566
2013-10-16