Nils Fougstedt bemålad gips

Nils Fougstedt bemålad gips
Nils Fougstedt bemålad gips
Nils Fougstedt bemålad gips
Nils Fougstedt bemålad gips
Nils Fougstedt bemålad gips
Nils Fougstedt bemålad gips
Nils Fougstedt bemålad gips
Nils Fougstedt bemålad gips

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FOUGSTEDT, Nils (1881-1954): Spelande pan, signerad Nils Fougstedt, i botten märkt "Nils Fougstedt" "Astrid" och "Tack för mig Astrid", bemålad gips, höjd 17 cm

Smärre nagg och färgbortfall

209566

2013-10-16