Joakim Norrman blandteknik
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NORRMAN, Joakim (född 1951): "Outward Bound", monogramsignerad och daterad JN -93, blandteknik, mått med sockel höjd 15, 41,5x27,5 cm
Spik saknas
209575
2013-10-16