Ivar Ålenius-Björk skulptur med träsockel
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅLENIUS-BJÖRK, Ivar (1905-1978): Skulptur i form av sittande flicka, signerad Ivar Alenius Björk samt monogramsigrad IAB under ena foten, bronspatinerad gips, höjd utan träsockel ca 40 cm
Obetydliga nagg
209580
2013-10-16