Ivar Ålenius-Björk skulptur med träsockel

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

ÅLENIUS-BJÖRK, Ivar (1905-1978): Skulptur i form av sittande flicka, signerad Ivar Alenius Björk samt monogramsigrad IAB under ena foten, bronspatinerad gips, höjd utan träsockel ca 40 cm

Obetydliga nagg

209580

2013-10-16