Hjalmar Grahn olja
2013-10-17
209621
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): "Björkar om våren, Järvsö", signerad Hj Grahn-42, olja på pannå, 25x33 cm,
PROVENIENS: Färg och Form