Krukowskaja Zoia oljemålning
2013-10-16
209637
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZOIA, Krukowskaja (1903-1999): Sydamerikansk flicka, signerad Zoia, olja på pannå, 41x32,5 cm