Del av flipperspel Sonic "Prospector"

Del av flipperspel Sonic
Del av flipperspel Sonic
Del av flipperspel Sonic
Del av flipperspel Sonic

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POLYKROMT GLAS, del av flipperspel, 1970-tal, Sonic, "Prospector" (Helan och Halvan), 65x72 cm

Smärre slitage

209640

2013-10-16