Teburk Kina

Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina
Teburk Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEBURK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av lange lise samt blommor,

Lock saknas, mindre nagg.

209643

2013-10-17