Hjalmar Grahn pastell
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): (2 st) Siri Maria Laurent (Grahn) (1877 - 1963) samt Motiv från Rio de Janeiro, signerade och daterade Hj. Grahn 1917 samt 1913, pastell, 31x25 resp 25x22,5 cm
209646
2013-10-17