Per Lindekrantz oljemålning

Per Lindekrantz oljemålning
Per Lindekrantz oljemålning
Per Lindekrantz oljemålning
Per Lindekrantz oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDEKRANTZ, Per (1913-1994): Komposition, olja på duk, 36x40 cm

Krackelyr, långsidan av ramen med skada på innerlisten

209680

2013-10-17