Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDEKRANTZ, Per (1913-1994): Komposition, olja på duk, 36x40 cm
Krackelyr, långsidan av ramen med skada på innerlisten
209680
2013-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här