Roland K Nilsson blandteknik

Roland K Nilsson blandteknik
Roland K Nilsson blandteknik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, K Roland (född 1942): Kvinna med blommor, signerad och daterad 1967, blandteknik på papper, 50x65 cm, oramad

209689

2013-10-17