Skålfat Wanli

Skålfat Wanli
Skålfat Wanli
Skålfat Wanli
Skålfat Wanli

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, 15/1600-tal, sk Kraakdekor i underglasyrblått av hjortar, diameter ca 21 cm

Mindre brättesnagg

209702

2013-10-16