Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
MATISSE, Henri (1869-1954), efter : "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin 50, litografi efter collage, 42x91 cm, oramad
209708
2013-10-17