Skrivbordsstol England

Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England

Klubbat för:

3 200 SEK

2 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, på hjul, svart skinnklädsel, djuphäftad rygg

Slitage

209714

2013-10-16