Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, total höjd 186, 86x52 cm
Nyckel skanas, 2 låsta lådor, listdelar saknas, smärre sprickor och fanérskador
209728
2013-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här