Spegelbyrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, total höjd 186, 86x52 cm

Nyckel skanas, 2 låsta lådor, listdelar saknas, smärre sprickor och fanérskador

209728

2013-10-17