Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, skinnklädd bordsskiva, beslag i mässing, höjd 76, 121x61 cm
Ytskador, nyckel saknas
209748
2013-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här