Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, skinnklädd bordsskiva, beslag i mässing, höjd 76, 121x61 cm

Ytskador, nyckel saknas

209748

2013-10-17