Fällbord 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, bemålat, papier-maché, bronserad dekor, polykromt bemålad dekor av blommor, inläggningar av pärlemor, höjd 76, 69x58 cm
Lös skiva, bortfall av pärlemordekor, slitage
209757
2013-10-17