Fällbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, bemålat, papier-maché, bronserad dekor, polykromt bemålad dekor av blommor, inläggningar av pärlemor, höjd 76, 69x58 cm

Lös skiva, bortfall av pärlemordekor, slitage

209757

2013-10-17