Stolar Karl Johanstil

Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Karl Johan-stil, fanérade i mahogny, fothylsor i mässing, dekor av intarsia

Ytskador

209762

2013-10-17