Stolar Karl Johanstil
2013-10-17
209762
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Karl Johan-stil, fanérade i mahogny, fothylsor i mässing, dekor av intarsia
Ytskador