Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVPULPET med klaffar, 1900-tal, England, mahognyfanér med skinnklädd skiva, höjd 120, 80x66 cm
En fot med skada, bruksslitage, nyckel finns
209764
2013-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här