Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LJUSKRONA, för 12 ljus, 1900-talets första hälft, stomme i förgylld metall, höjd 80 cm
Zustandsbeschreibung
Lagning
209771
2013-10-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner