Ljuskrona 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LJUSKRONA, för 12 ljus, 1900-talets första hälft, stomme i förgylld metall, höjd 80 cm

Zustandsbeschreibung

Lagning

209771

2013-10-18