Svanstol

Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVANSTOL med hjultrissor, 1800-tal, mahogny

Slitage

209774

2013-10-17