Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanér i masurbjörk, beslag i mässing, höjd 93, 91x42 cm
Fanérskador, slitage, nyckel saknas
209784
2013-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här