Byrå masurbjörk

Byrå masurbjörk
Byrå masurbjörk

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanér i masurbjörk, beslag i mässing, höjd 93, 91x42 cm

Fanérskador, slitage, nyckel saknas

209784

2013-10-17