Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLBORD, med låda och skrivskiva i sarg, Louis XV-stil, 1900-tal, rik intarsiadekor, beslag i mässing, höjd 71, 35x28 cm
Obetydliga ytskador
209811
2013-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här