Bord Louis XV-stil

Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBORD, med låda och skrivskiva i sarg, Louis XV-stil, 1900-tal, rik intarsiadekor, beslag i mässing, höjd 71, 35x28 cm

Obetydliga ytskador

209811

2013-10-17