Byrå 1800-talets första hälft
2013-10-18
209821
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i ben, höjd 88, 97x50 cm
Fanérskador, fläckar, en skadad nyckelbussning