Fotpallar 1800-talets slut
2013-10-18
209823
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FOTPALLAR, 4 st, 1800-talets slut, mahogny, svärtat trä, björk, broderad klädsel
Fanérskador, skadade klädslar