Greta Gerell gouache

Greta Gerell gouache
Greta Gerell gouache

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): Flicka med mandolin, signerad Greta Gerell, gouache, 37x28 cm
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron

Smärre ytskada

209834

2013-10-17