Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
WALLNER, Thure (1888-1965): Älg, signerad Th. Wallner, olja på pannå, 31x24 cm
209839
2013-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här