Takarmatur Hans Agne Jacobsson AB Markaryd
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Hans Agne Jacobsson AB Markaryd, stomme i mässing, grönlackerad skärm, höjd 108, diameter 65 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, list saknas
209850
Päivämäärä:
2013-10-18