Bror Börjesson oljemålning

Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖRJESSON, Bror (1903-87): Stilleben, monogramsignerad och daterad 1936, olja på duk, uppklistrad på pannå, 40x32 cm

209853

2013-10-18