Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose resp imari, 4 runda 1 med oktagon bräm, diameter 23 cm
Oktagon med omfattande skador/lagning, enstaka nagg
209854
2013-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här